Bitkisel Şekerli Krem Şanti - BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 10 LT

MİROLO - BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 10 LT.

Kullanım kapasitesi yüksek olan zincir pastaneler ve pasta imalathanelerinin kolay kullanımının yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de vazgeçilmez bir parçası olan 10 lt. “Mirolo Şekerli Krem Şanti” sektörümüze yeni bir yön vermiştir.

Kolay kullanım kesin çözüm!…

Para Tasarrufu: Her “10 lt. Mirolo Şekerli Krem Şanti” ürününden 30 lt. krema yapılabilirken, geleneksel krem şanti de bu ora 25 litredir

Mükemmel Dayanıklılık: Çırpılmış Krem Şanti de dayanıklılık en önemli özelliklerinden biridir. Bir kere çırpıldı mı, geleneksel krem şantinin buzdolabında muhafaza edilmesi gerekirken laboratuvar testlerine göre “Mirolo Şekerli Krem Şanti” oda sıcaklığında 24 saat boyunca bozulmadan kalabiliyor. Kolay bir şekilde dondurulup eritebiliyor. Bütün bunlar “Mirolo Şekerli Krem Şanti” yi çok kullanışlı ve pratik kılıyor.

Muhafazası Kolay: “Mirolo Şekerli Krem Şanti” oda sıcaklığında (22 dereceyi geçmemek koşuluyla) 12 ay boyunca bekletilebilir. Bu da soğuk oda gerekliliğine ihtiyaç bırakmıyor ve çabuk tüketilme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Böylelikle ürünün eksikliği ve dayanıksızlığından kaynaklanan mali kayıp da önlenmiş oluyor.

Dondurma Özelliği: “Mirolo Şekerli Krem Şanti” ayrıca dondurma özü için başka bir kullanım öneriyor. Çoğu dondurma üreticisi. Karışımlarına “Mirolo Şekerli Krem Şanti” ve süt ilave ediyor.

Bitkisel Şekerli Krem Şanti - BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 10 LT

Benzer Ürünler

BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 1 LT

BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 1 LT

MİROLO - BİTKİSEL ŞEKERLİ KREM ŞANTİ 1 LT 28%Uzun süren çalışmalardan sonra Almer A.Ş. sonunda, görü..

BİTKİSEL YEMEKLİK KREMA

BİTKİSEL YEMEKLİK KREMA

MİROLO - BİTKİSEL YEMEKLİK KREMAHayvansal kremalara alternatif bitkisel yemeklik krema.%…. yağ oranı..

BİTKİSEL SPREY KREM ŞANTİ

BİTKİSEL SPREY KREM ŞANTİ

Mirolo Spray - 250 g/244ml Bitkisel Bazlı %25MİROLO - BİTKİSEL SPREY KREM ŞANTİÖnceden çırpılıp öze..

Etiketler: bitkisel şekerli krem santi, mirolo bitkisel şekerli krem santi, whipping cream, krem şanti, şekerli krem şanti, pastacılık kreması, krema pastacilik kremasi mirolo whipping cream